Schody

stolarz rybnik meble na wymiar rybnik

Drewniane schody to wyjątkowe połączenie nowoczesności i klasyki, które nada charakter każdemu wnętrzu – także Twojemu. Powierzając ich wykonanie profesjonaliście z wieloletnim doświadczeniem, masz gwarancję, że Twoje schody będą piękne i trwałe przez wiele lat!

Proponuję projekt, wykonanie i montaż schodów w Rybniku i okolicach. Dopasowuję wygląd schodów do życzeń i potrzeb, proponując pewne i sprawdzone rozwiązania.
Schody wykonuję wyłącznie z najlepszych materiałów od zaufanych dostawców. Najczęściej wybieram dąb ze względu na jego niezawodność i długotrwałe piękno.

Wykonuję schody:

  • zabiegowe – klasyczne schody na drewnianej konstrukcji o prostych stopniach, stabilne i bezpieczne, a także wyjątkowo uniwersalne, pasują zarówno do klasycznych jak i współczesnych wnętrz,
  • gięte – piękne schody z elementami drewna giętego to efektowność, styl i urok, które świetnie wpasowują się w przestrzeń i zapewniają wysoki komfort użytkowania,
  • spiralne – ich bieg wpisany jest w koło na nośnym słupie centralnym, sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, można je zamontować po środku, przy ścianie czy w rogu.

Zajmuję się także obiciem schodów betonowych, a także wykonuję poręcze i balustrady.

Polecam informacje o rodzajach schodów i ich konstrukcjach.

Gwarancja
Udzielam gwarancji na wszystkie moje produkty i usługi.

Cena
Ustalana każdorazowo indywidualnie w zależności od złożoności projektu, wielkości i materiału.

Oczaruj rodzinę i przyjaciół schodami, jakich nie ma nikt inny!
Schody? Rybnik – tu schody mają duszę!